444 1 836

AKSA KARADENİZ MAKİNA

Profesyonel Enerji Çözümleri

2007 yılında kurulan Aksa Karadeniz Makina Ltd. Şti. sektörünün lider markalarının ürünleriyle profesyonel enerji çözümleri sunmaya başlamıştır.

Merkezi Samsun’da olmak üzere Doğu Karadeniz (Trabzon) Bölge Müdürlüğü, Çorum, Kastamonu ve Tokat Şubeleri ile birlikte tüm bölgede hizmet vermektedir. Şirketin bünyesinde alanında uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadro ile idaeri ofis kadrosu çalışmaktadır. 38'i Samsun'da olmak üzere toplam da 47 personel hizmet vermektedir. Ayrıca sahada aktif olarak 21 tane araçla aktif olarak hizmet verilmektedir.

Aksa Karadeniz Makina ülkemizde kesintisiz güç kaynağı ve jeneratör sistemlerini entegre olarak sunabilen az sayıdaki şirketten birisidir. Alanında hem satış, hem teknik servis, hem de elektrik altyapı proje ve taahhüt hizmetlerini birlikte verebilmekte ve Aksa Jeneratör, İnform Kesintisiz Güç Kaynakları, Fujitsu Klima, Legrand Elektrik Malzemeleri ve Estap Rack Kabinlerinin Karadeniz bölge bayiliğini ve teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.

Şirket bünyesindeki altyapı ve proje taahüt, güç kaynağı teknik servisi, jeneratör teknik servisi, satış ve pazarlama, satış sonrası hizmetler, mali ve idari işler birimleriyle çözüm sunduğu müşterilerin elektrik enerjisinden en doğru şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır.

Kilometre Taşlarımız

  • 2007 - Samsun’da kuruldu.
  • 2009 - Çorum Şube açıldı.
  • 2010 - Kastamonu Şube açıldı.
  • 2011 – İnform satış ve teknik servis başladı.
  • 2011 - Doğu Karadeniz (Trabzon) Bölge Müdürlüğü açıldı.
  • 2012 - Fujitsu iklimdirme sistemleri satışına başlandı.
  • 2013 - AG/OG Altyapı ve Proje Taahhüt Müdürlüğü kuruldu.
  • 2014 - Tekkeköy’de yeni yerine taşındı.
  • 2015 - Tokat Şube açıldı.

Misyonumuz

Kesintisiz enerjinin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Aksa Karadeniz Makine çalışanları olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerin enerji ve iklimlendirme anlamındaki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen, ürün-hizmet alternatifleri ile sürekli gelişen teknoloji paralelinde hayatı kolaylaştıran sektöründe öncü firmalardan birisi olarak yolumuza devam etmektir.

Kalite Politikamız

Teknolojik ürünleri, müşteri beklenti ve gereksinimlerini karşılayacak kalitede, zamanında ve sürekli sunarak firmamızın pazar payını arttırmak, Kalite yönetim sisteminin, Aksa Karadeniz Makina’nin amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamak, Müşteri beklenti ve taleplerini doğru zamanda, daha kaliteli ve en ekonomik düzeyde sağlayabilmek için yaratıcı ve yenilikçi olmak, Hedeflerimize ulaşma yolunda ilerlerken, var olan kaynaklarımızı itinayla ve geliştirerek kullanmaya dikkat etmek, Müşteri taleplerini ve beklentilerini zamanında, uygun fiyatla ve kalitede karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, Teknolojinin en son gelişmelerini takip ederek, kaliteli ürünler ve iş gücünü kullanarak sonuçta en kaliteli iş yapmayı kalite politikası kabul etmiştir.


Yetkili Olduğumuz Markalar