444 1 836

Yetkili Servislerimiz

Aksa Karadeniz Makine Aksa Jeneratör ve İnform kesintisiz güç kaynakları yetkili servisidir.

Aksa Karadeniz Marka, Samsun'da ve Karadeniz'in birçok farklı şehrinde sahip olduğu şubelerle müşterilerine kesintisiz enerji çözümleri için mükemmel hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Alanında uzman personelimizle birlikte jeneratör servisi ve ups servisi olarak iki ayrı servis birimimiz bulunmaktadır. Servis noktalarımızda yetkili ana bayi olarak satışını gerçekleştirdiğimiz Aksa jeneratör, Dynamic Power jeneratör ve İnform kesintisiz güç kaynaklarınının periyodik bakımları ve tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir. Diğer markalara da hizmet vermekte olan servisimizlerimiz Karadeniz bölgesi jeneratör servisi ve Karadeniz bölgesi UPS servisi konusunda önemli bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Servislerimizden hizmet almak veya servisteki cihazınızın son durum hakkında bilgi almak için 444 1 836 numaralı telefondan veya sayfanın yan tarafından bulunan servis talep formunu kullanabilirsiniz. Talep formunu doldururken sahip olduğunuz cihazın marka ve model bilgilerini belirtmeniz daha kısa sürede hizmet almanızı sağlayacaktır.